VYTVOŘ SI SVŮJ OSOBÁK PRO DOBROU VĚC

VYTVOŘ SI SVŮJ OSOBÁK PRO DOBROU VĚC

„Vytvoř si svůj osobák pro dobrou věc“ je výzva pro všechny cyklistické nadšence, kteří rádi překonávají sami sebe a chtějí přitom přispět na charitativní účely.

Princip je jednoduchý: sami si určíte počet kilometrů, který byste chtěli v rámci své výzvy ujet – ideálně by to mělo být překonání Vašeho osobního rekordu. Může to být rekord v nonstop jízdě, rekord za 5, 8 nebo 15 hodin, záleží jen na Vás, jak to pojmete.

V registračním formuláři pro charitativní výzvy pak uvedete počet kilometrů, který byste chtěli v rámci této výzvy ujet a částku, kterou byste rádi věnovali za každý ujetý kilometr – může to být 1 Kč, 2 Kč, ale klidně také méně, podle toho, kolik byste rádi přispěli a na jaký výkon se cítíte.

Uvidíte, že vědomí, že jedete pro dobrou věc, pro vás bude nesmírným dopinkem, důvodem proč to nevzdat, a kdo ví… třeba nakonec díky charitativnímu podtextu Vaší výzvy ujedete ještě mnohem více, než jste původně čekali.

Pokud se Vám Váš stanovený cíl nepodaří splnit, nevadí. Každá koruna rodinám, které potřebují pomocnou ruku, je skvělá a budeme za ni rádi.