VYTVOŘ SI OSOBÁK PRO DOBROU VĚC!

VYTVOŘ SI OSOBÁK PRO DOBROU VĚC!

„Vytvoř si svůj osobák pro dobrou věc“ je výzva pro všechny cyklistické nadšence, kteří rádi překonávají sami sebe a chtějí přitom přispět na charitativní účely.

Princip je jednoduchý: sami si určíte buď počet kilometrů, který byste chtěli v rámci své výzvy ujet – ideálně by to mělo být překonání Vašeho osobního rekordu v počtu ujetých kilometrů v nonstop jízdě, anebo se můžete pokusit překonat rekord v jízdě za kratší časový úsek (5, 8 nebo 15 hodin), případně naopak rychlostní rekord na předem stanovené trase či vzdálenosti. Záleží jen na Vás, jak to pojmete.

V registračním formuláři pro charitativní výzvy prosím nejprve uveďte počet kilometrů/čas, který byste chtěli v rámci své výzvy ujet a částku, kterou byste rádi věnovali. Může to být 1 Kč/ujetý kilometr, 2 Kč, ale klidně také méně, zkrátka přibližně podle toho, kolik byste rádi přispěli a na jaký výkon se cítíte.

Uvidíte, že vědomí, že jedete pro dobrou věc, pro vás bude nesmírným dopinkem, důvodem proč to nevzdat, a kdo ví… třeba nakonec díky charitativnímu podtextu Vaší výzvy ujedete ještě mnohem více nebo mnohem rychleji, než jste původně čekali.

Pokud se Vám Váš stanovený cíl nepodaří splnit, nevadí. Každá koruna rodinám, které potřebují pomocnou ruku, je skvělá a stále daleko důležitější než váš cyklistický úspěch.

Díky všem za zvážení tohoto druhu výzvy, fantazii se meze nekladou!

VÝSLEDKOVÁ LISTINA A BODY DO POHÁRU SOLO CHALLENGE CUP

Tato výzva nemá klasickou výsledkovou listinu, za její absolvování se udělují fixní „bonusové body“ do celkového hodnocení dle počtu ujetých kilometrů, tedy bez ohledu na výkony ostatních účastníků výzvy:

do 100km – 20b

100-150 km – 30b

150-200 km – 40b

200-250 km – 60b

250-300 km – 80b

300-400 km – 100b

400 km a více – 120 b

GALERIE A PŘÍBĚHY ÚSPĚŠNÝCH VYZYVATELŮ

Zdeněk Holubec si vymyslel charitativní výzvu překonat svůj osobní rekord v nonstop jízdě, plus poprvé se dostat přes 300km. Svou výzvu si chtěl splnit během výletu do Chorvatska, a podařilo se mu naprosto nad jeho očekávání – nakonec se mu podařilo ujet krásných 430km. Velká gratulace! Příští rok dáš 500 😉