ÚČASTNÍCI WELZLOVA 400 HROM.START

Vyjížďka Welzlova 400 bude mít v roce 2020 jeden termín hromadného absolvování, a to v sobotu 8.8. Pokud někdo potřebuje k absolvování vyjížďky více času, může vyrazit už v pátek 7.8.

Průběh společné vyjížďky a počínání všech účastníků bude možné sdílet prostřednictvím skupiny v aplikaci WhatsApp, přes kterou budou účastníci povinni informovat ostatní o své aktuální poloze, resp. po dosažení několika pořadatelem stanovených bodů trasy.

Zájemci o účast si mohou vybrat libovolný výchozí bod, směr jízdy i čas startu. Možnost setkání a společného startu s pořadatelem v Zábřehu v sobotu 11.00.

Maximální počet účastníků: 50

Na vyjížďku se společným termínem je možné uplatnit akci „první registrace zdarma“, je však možné uplatnit akci „každá čtvrtá zdarma“, cena vyjížďky je 200 Kč.

Vyjížďky s hromadným startem budou mít své vlastní výsledkové listiny, ovšem možnost získat některou z cen náleží účastníkům na předních místech až po skončení seriálu SOLO CHALLENGE CUP (31.10.), s jejichž účastníky mají účastníci hromadné vyjížďky společnou listinu finišerů, a až na jejím základě se přidělují slevy na startovném na hromadné akce pořádané v roce 2021.

Registraci je možno provést přes formulář pro vyjížďky s hromadným startem.

Seznam přihlášených účastníků: