HROMADNÁ VYJÍŽĎKA KRÁLIČÁK 4.10.

SPOLEČNÝ TERMÍN ABSOLVOVÁNÍ VYJÍŽĎKY „KRÁLICKÝM SNĚŽNÍKEM AŽ DO OBLAK“

Vyjížďka „Králickým Sněžníkem až do Oblak“ bude mít v roce 2020 jeden termín hromadného absolvování, a to v neděli 4.10.

Zájemci o účast si mohou vybrat libovolný výchozí bod, směr jízdy i čas startu. Možnost setkání a společného startu s pořadatelem v neděli 4.10. v cca 8.00 na Velkém náměstí v Králíkách (jízda po směru HR).

Průběh společné vyjížďky a počínání všech účastníků bude možné sdílet prostřednictvím skupiny v aplikaci WhatsApp, přes kterou budou účastníci povinni informovat ostatní o své aktuální poloze, resp. po dosažení několika pořadatelem stanovených bodů trasy.

Maximální počet účastníků: 30 (v součtu hlavní i krátké varianty)

Na vyjížďku absolvovanou ve společném termínu je možné uplatnit akci „první registrace zdarma“ i „každá čtvrtá zdarma“, jinak je cena vyjížďky 100 Kč.

Hromadně absolvované vyjížďky budou mít své vlastní výsledkové listiny, ovšem možnost získat některou z cen náleží účastníkům na předních místech až po skončení seriálu SOLO CHALLENGE CUP (31.10.), s jejichž účastníky mají účastníci hromadné vyjížďky společnou listinu finišerů, a až na jejím základě se přidělují slevy na startovném na hromadné akce pořádané v roce 2021.

Registraci je možno provést přes formulář pro vyjížďky s hromadným startem

Seznam přihlášených účastníků: