HROMADNÁ VYJÍŽĎKA 800 KM ZA ČESKOU HISTORIÍ 25.-28.9.

SPOLEČNÝ TERMÍN ABSOLVOVÁNÍ VYJÍŽĎKY 800 KM ZA ČESKOU HISTORIÍ

Vyjížďka „800 km za českou historií“ bude mít v roce 2020 jeden termín hromadného absolvování, a to v pátek 25.9. či sobotu 26.9., jak komu vyhovuje.

Zájemci o účast si mohou vybrat libovolný výchozí bod, směr jízdy i čas startu. Možnost setkání a společného startu s pořadatelem v sobotu 26.9. v 11.30 od Brněnské přehrady (jízda po směru HR).

Průběh společné vyjížďky a počínání všech účastníků bude možné sdílet prostřednictvím skupiny v aplikaci WhatsApp, přes kterou budou účastníci povinni informovat ostatní o své aktuální poloze, resp. po dosažení několika pořadatelem stanovených bodů trasy.

Maximální počet účastníků: 50

Na vyjížďku se společným termínem není možné uplatnit akci „první registrace zdarma“, ani akci „každá čtvrtá zdarma“, cena vyjížďky je 300 Kč.

Trasa, pravidla, povinnost záznamu trasy, ceny a další podmínky vyjížďky jsou stejné jako v případě SOLO CHALLENGE CUPu.

Vyjížďky s hromadným startem budou mít své vlastní výsledkové listiny, ovšem možnost získat některou z cen náleží účastníkům na předních místech až po skončení seriálu SOLO CHALLENGE CUP (31.10.), s jejichž účastníky mají účastníci hromadné vyjížďky společnou listinu finišerů, a až na jejím základě se přidělují slevy na startovném na hromadné akce pořádané v roce 2021.

Registrace: Na vyjížďku s hromadným startem je nutné vyplnit registrační formulář pro vyjížďky s hromadným startem a uhradit startovné ve výši 300 Kč. Není na ni možné uplatnit akci „první registrace zdarma“, ani akci „každá čtvrtá zdarma“.

Seznam přihlášených účastníků: