TISÍCOVKA NAPŘÍČ ČR 9./11.6.

TISÍCOVKA NAPŘÍČ ČR S HROMADNÝM STARTEM

Vyjížďka „Tisícovka napříč ČR“ bude mít v roce 2020 dva termíny s hromadným startem. Zájemci o účast na vyjížďce s hromadným startem si mohou vybrat ze dvou termínů a výchozích bodů, dle toho, jak komu vyhovuje logistika nebo kolik potřebují na absolvování trasy.

Pozn.: startovní listina pro hromadný start z Hrčavy se začne naplňovat až po úplném vyčerpání kapacity hlavního termínu 11.6. z Aše.

První možnost hromadného startu je v úterý 9.6. v 15.00 v Hrčavě (od hospůdky Na Vyhlídce). od hospůdky Na Vyhlídce.

Pro ty, kdo radši startují ráno a na absolvování jim stačí 4 dny, je připravený start ve čtvrtek 11.6. v 9:00 v Aši (od autokempu Pod rozhlednou). Pro účastníky druhého termínu bude večer před startem zajištěno i zázemí i možnost přenocovat a společného setkání v kempu (postel ve 4-6 lůžkové chatce 150 Kč, místo na podlaze v jurtě 100 Kč, místo pro vlastní stan 60 Kč/os. Ubytování si platí každý účastník sám na místě a není zahrnuto v ceně startovného. Více informací k možnostem ubytování na www.lesy-as.cz.

Průběh vyjížďky a počínání všech účastníků bude možné sdílet prostřednictvím skupiny v aplikaci WhatsApp, přes kterou budou účastníci povinni informovat ostatní o své aktuální poloze, resp. po dosažení několika pořadatelem stanovených bodů trasy.

Limit pro dojetí do cíle není ani u jednoho termínu stanoven, pořadatel čeká na účastníky druhého termínu v cíli do nedělní půlnoci.

Maximální počet účastníků je 30+30. Limit může být upraven na základě rozhodnutí vlády ČR o maximálním možném počtu účastníků sportovních akcí k danému termínu. (Pokud by byl maximální počet snížen, přednost dostanou účastníci s dřívějším časem registrace.) Akce je určena pouze pro osoby starší 18 let (v den startu), horní věková hranice není nijak omezena. Aktuální počet volných míst pro oba hromadné starty v sekci „ÚČASTNÍCI TISÍCOVKA

Zabezpečení vyjížďky s hromadným startem: Pořadatel nezajišťuje v průběhu vyjížďky žádné občerstvení, nocleh ani mechanickou podporu. Účastníci si vše zmíněné řeší sami na vlastní náklady. Pořadatel zajišťuje gpx soubor s trasou, zázemí na startu a v cíli, bude „moderovat“ (nebo zajistí jinou osobu) průběh závodu na sociálních sítích a přes společnou skupinu v aplikaci WhatsApp a informovat účastníky o nečekaných událostech na trase (uzavírky, objížďky apod.).

Registrace: Na vyjížďku s hromadným startem je nutné vyplnit registrační formulář pro vyjížďky s hromadným startem a uhradit startovné ve výši 300 Kč. Není na ni možné uplatnit akci „první registrace zdarma“, ani akci „každá čtvrtá zdarma“.

Platba: Startovné posílejte nejpozději do 5 dnů od obdržení výzvy k platbě na bankovní účet: 670100-2216784675/6210. Do zprávy pro příjemce uveďte STARTOVNÉ TISÍCOVKA HROM. START a své jméno a příjmení (u párů stačí osoby, která prováděla registraci, např. STARTOVNÉ TISÍCOVKA HROM. START PETR NOVÁK)

Výsledková listina: Hromadně absolvované vyjížďky budou mít své vlastní výsledkové listiny, ovšem možnost získat některou z cen náleží účastníkům na předních místech až po skončení seriálu SOLO CHALLENGE CUP (31.10.), s jejichž účastníky mají účastníci hromadné vyjížďky společnou listinu finišerů, a až na jejím základě se přidělují slevy na startovném na hromadné akce pořádané v roce 2021.

Seznam účastníků:

  1. Radomír Čížek
  2. Aleš Melichařík
  3. Maxmilíán Odráška
  4. Luboš Andrš
  5. Jaromír Soukup