REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ PRO HROMADNÉ VYJÍŽĎKY

Vyjížďky s hromadným startem pro můj lepší přehled mají svůj vlastní společný registrační formulář, odlišný od formuláře pro vyjížďky SOLO CHALLENGE CUPu. Vyjížďky v rámci SOLO CHALLENGE CUPu mají svůj vlastní jednotný formulář, na ně prosím o registraci i platby zvlášť.

Pokud se chcete registrovat na více vyjížděk s hromadným startem naráz, stačí je všechny uvést v rámci jedné registrace do kolonky „Název vyjížďky“ (viz níže).

Po provedení registrace obdrží účastníci automatickou odpověď s pokyny k platbě organizačního poplatku.

Organizační poplatek (nebo dárcovský příspěvek na charitativní účely) posílejte – pokud možno ihned po registraci – na bankovní účet 670100-2216784675/6210. Do zprávy pro příjemce uveďte slovo REGISTRACE; název vyjížďky, své jméno a příjmení + text „hromadný start“ (např. REGISTRACE TISÍCOVKA HROMADNÝ START PETR NOVÁK). Pokud chcete v rámci jedné platby uhradit více registrací najednou, uveďte je ve zprávě pro příjemce všechny za sebou, oddělte je čárkou a na závěr přidejte své jméno a příjmení (např. REGISTRACE JES300, ČESKÁ FAJFKA, TISÍCOVKA HROMADNÝ START PETR NOVÁK).

Kliknutím na tlačítko "Odeslat" souhlasím s pravidly a propozicemi vyjížďky, se zpracováním osobním údajů a se zasíláním novinek týkajících se projektu ULTRA-BIKE.CZ na mnou poskytnutou emailovou adresu.