REGISTRACE A PLATBY

PODMÍNKY PRO REGISTRACE A PLATBY SERIÁLU SOLO CHALLENGE CUP

Zájemci o jednotlivé vyjížďky a zapojení do seriálu SOLO CHALLENGE CUP se na ně musí registrovat prostřednictvím jednotného registračního formuláře pro sólo vyjížďky. Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s pravidly seriálu i dané vyjížďky, se zpracováním osobních údajů a se zasíláním novinek nejen ohledně dané vyjížďky, ale i celého seriálu SOLO CHALLENGE CUP a projektu ULTRA-BIKE.CZ.

Vyjížďky s hromadným startem mají svůj vlastní registrační formulář. Prosím nepřihlašujte se v rámci jedné registrace zároveň na vyjížďku v rámci SCHC i na vyjížďku s hromadným startem, v takovém případě proveďte dvě registrace.

Do registračního formuláře postupně vyplňte své jméno a příjmení, váš email, telefon, název vyjížďky, místo startu a směr, kterým chcete vyjížďku absolvovat, nezávazně termín a také se podělte o svůj čas, za který byste ji chtěli ujet (jeho oznámení by mělo zvýšit vaši motivaci).

Registraci doporučuji provést ideálně aspoň 5 dní před jejím plánovaným absolvováním, abyste měli jistotu, že obdržíte email s trasou a informacemi včas, a také abyste měli čas na přípravu. Pokud se chcete registrovat na více vyjížděk naráz, stačí je všechny uvézt v rámci jedné registrace do kolonky „Název vyjížďky (viz níže u příkladu vyplněného formuláře pro páry a skupinky). Po provedení registrace obdrží účastníci automatickou odpověď s pokyny k platbě organizačního poplatku.

Pro obdržení souboru s přesnou trasou, zpracování dosaženého výkonu a možnost získat za svůj výkon body do celkového pořadí seriálu a případně ceny (viz jednotlivé vyjížďky, standardně pro prvních deset nejlepších), musí účastníci uhradit organizační poplatek, jehož standardní výše činí 100 Kč/osoba/vyjížďka (vyjížďky s hromadným startem zpravidla 300 Kč).

Na jednu registraci může účastník danou vyjížďku absolvovat maximálně dvakrát (např. pokud musel při prvním pokusu řešit vážné technické problémy, pokud se během vyjížďky prudce zhoršily podmínky, nebo prostě ve snaze zlepšit svůj první čas). Do bodování vyjížďky i celého seriálu se mu pak počítá pouze lepší ze dvou časů. Ke třetímu a dalším lichým pokusům o zlepšení svého času té samé vyjížďky musí účastník provést další registrace a uskutečnit platby za standardní částku.

Pokud chce někdo absolvovat hlavní i krátkou trasu jednotlivých vyjížděk, musí uhradit organizační poplatek za obě dvě (2 x 100 Kč). Může ho samozřejmě uhradit v rámci jedné platby a jedné registrace.

 

 

BONUSOVÉ VYJÍŽĎKY

Každý zájemce o účast v seriálu má na odzkoušení první vyjížďku zdarma (jakoukoliv, i na ni se ale musí registrovat prostřednictvím registračního formuláře). Zdarma je pak i každá další čtvrtá vyjížďka (za 300 Kč si tedy můžete rovnou předplatit pět vyjížděk – první zdarma a poté 3+1 zdarma). Budu vděčný všem, kdo se chtějí do seriálu zapojit ve větší míře a jsou rozhodnutí absolvovat alespoň 5 vyjížděk, o provádění jedné platby za více registrací (ušetříte mi tímto čas strávený nad zpracováním plateb a registrací).

 

 

CHARITATIVNÍ VÝZVY

Charitativní výzvy nemají povinnost uhradit organizační poplatek předem. Pro zapsání do výsledkové listiny, uvedení na seznám dárců a možnosti získat za svůj výkon body a vyhrát ceny, však účastníci musí po absolvování výzvy přispět na dobročinné účely částku dle dosaženého výkonu (viz propozice jednotlivých charitativních výzev).

 

 

ZPŮSOB PLATBY

Organizační poplatek (nebo dárcovský příspěvek na charitativní účely) posílejte – pokud možno ihned po registraci – na bankovní účet 670100-2216784675/6210. Do zprávy pro příjemce uveďte slovo REGISTRACE; název vyjížďky a své jméno a příjmení (např. REGISTRACE NEBE MORAVY PETR NOVÁK). Pokud chcete v rámci jedné platby uhradit více registrací najednou, uveďte je ve zprávě pro příjemce všechny za sebou (klidně formou zkratky), oddělte je čárkou a na závěr přidejte své jméno a příjmení (např. REGISTRACE JES300, VKV NONSTOP, MORAVIA DIVIDE, TISÍCOVKA A UHVAL333 PETR NOVÁK).

 

 

REGISTRACE PÁRŮ A MALÝCH SKUPINEK

Pokud chce někdo absolvovat vyjížďku ve dvojici nebo ve skupině, pro připsání bodů do poháru SOLO CHALLENGE CUPU musí organizační poplatek uhradit každý člen týmu. Upřednostňuji jednu společnou platbu a uvedení jména, ročníku a emailové adresy parťáků ve zprávě pro pořadatele registračním formuláři (chtějí-li dostávat informace rovnou od pořadatele). Pokud se Váš parťák nechce zapojit do bodovací soutěže seriálu, žádný poplatek platit nemusí, nemusíte jeho jméno ani uvádět ve formuláři, ale je férové ho přiznat.

Pokud se chce registrovat pár nebo malá skupinka na více akcí najednou, stačí tak učinit prostřednictvím jednoho registračního formuláře za všechny osoby. Prosím vše přehledně uvést do registračního formuláře, viz příklad níže. Konkrétní forma není předem stanovená, hlavně abych se v tom vyznal 😀

 

 

TERMÍNY ABSOLVOVÁNÍ VYJÍŽĎKY

Vyjížďky, za které máte uhrazený organizační poplatek, můžete absolvovat kdykoliv, u vícedenních vyjížděk kromě termínu, ve kterém je zorganizovaná vyjížďka s hromadným startem. Výsledkové listiny jednotlivých vyjížděk i celkové bodování seriálu SOLO CHALLENGE CUP se však uzavírají 31.10.2020.

Termín vyjížďky si volí každý účastník sám, měsíce květen a červen mají bodové zvýhodnění v podobě vyššího koeficientu. Některé charitativní výzvy mají společný „doporučený termín“, jehož cílem je prožívat svůj zážitek souběžně s dalšími účastníky dané výzvy, byť na dálku, každý na svém okruhu nebo kopci.

Pokud účastník nestihne absolvovat vyjížďku, za kterou má uhrazený poplatek, do konce října 2020 (např. ze zdravotních důvodů), může ho přenést na jinou osobu, převést na rok 2021, případně požádat o navrácení částky v plné výši. Za vyjížďky, které byly jako páté, deváté, případně třinácté (a další čtvrté) zdarma se žádná částka nevrací, ani se vyjížďka nepřenáší do roku 2021.