MORAVIA DIVIDE 24.7.

VYJÍŽĎKA „MORAVIA DIVIDE“ S HROMADNÝM STARTEM

Vyjížďka „Moravia Divide“ bude mít v roce 2020 termín s hromadným startem, a to v pátek 24.7. v 9.00 v Bílé Vodě. Zájemci o nocleh a setkání s ostatními účastníky v předvečer vyjížďky budou mít možnost v kempu Červenka u Javorníku (8km od startu, více na http://www.ekocentrumrychleby.cz/ ).

V případě rychlého vyčerpání kapacity a dalšího zájmu může být ještě dodatečně zorganizován druhý hromadný start, a to v pondělí 27.7. v 9.00 v Břeclavi (soutok Moravy a Dyje).

Průběh vyjížďky a počínání všech účastníků bude možné sdílet prostřednictvím skupiny v aplikaci WhatsApp, přes kterou budou účastníci povinni informovat ostatní o své aktuální poloze, resp. po dosažení několika pořadatelem stanovených bodů trasy.

Maximální počet účastníků je 30.

Registrace: Na vyjížďku s hromadným startem je nutné vyplnit registrační formulář pro vyjížďky s hromadným startem a uhradit startovné ve výši 300 Kč. Není na ni možné uplatnit akci „první registrace zdarma“, ani akci „každá čtvrtá zdarma“.

Platba: Startovné posílejte nejpozději do 5 dnů od obdržení výzvy k platbě na bankovní účet: 670100-2216784675/6210. Do zprávy pro příjemce uveďte STARTOVNÉ MORAVIA DIVIDE HROM. START a své jméno a příjmení (u párů stačí osoby, která prováděla registraci, např. STARTOVNÉ MORAVIA DIVIDE HROM. START PETR NOVÁK)

Výsledková listina: Hromadně absolvované vyjížďky budou mít své vlastní výsledkové listiny, ovšem možnost získat některou z cen náleží účastníkům na předních místech až po skončení seriálu SOLO CHALLENGE CUP (31.10.), s jejichž účastníky mají účastníci hromadné vyjížďky společnou listinu finišerů, a až na jejím základě se přidělují slevy na startovném na hromadné akce pořádané v roce 2021.

Seznam účastníků: