KOMUNIKACE A ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

KOMUNIKACE S POŘADATELEM

Nedokáži zatím odhadnout, kolik cyklistických nadšenců a do jaké míry se zúčastní letošního prvního ročníku seriálu SOLO CHALLENGE CUP, ani vyjížděk s hromadným startem. Může být okolo všeho poměrně hodně práce, tak Vás chci tímto poprosit o několik zásad naší vzájemné komunikace.

Než mi napíšete nějaký dotaz, důkladně si prosím pročtěte sekce OBECNÁ PRAVIDLA, REGISTRACE A PLATBY a ZÁZNAM O PROJETÍ TRASY. Většinu podstatných informací o dané vyjížďce pak naleznete v propozicích (především jaké je vhodné kolo, jak velká část trasy neodpovídají kategorii (např. „gravel“ úseky na silničních vyjížďkách) atd). Podívejte se také na FB události vyjížděk, které vás zajímají, případně projeďte příspěvky v dané whatsappové skupině. Postupem času byste měli nalézt spoustu užitečných informací a odpovědí na vaše otázky právě tam, od předchozích účastníků.

Prosím nezahlcujte mě dotazy typu „Kde můžu zaparkovat?“, „Kde se dá nakoupit jídlo, kde doplnit voda?“ apod. , to vše si můžete po chvilce brouzdání zjistit na internetu (např. na Mapy.cz).

WhatsApp je dostupný i na stolních počítačích

 

 

KOMUNIKACE PŘES WHATSAPP

Základním komunikačním prostředkem mezi pořadatelem a Vámi by měla být aplikace WhatsApp, která je zdarma ke stažení, měla by dnes fungovat snad na všech chytrých telefonech a její osvojení je velice jednoduché.

Po vyplnění registračního formuláře budete zařazeni do konkrétní WhatsAppové skupiny, kterou má každá vyjížďka svou vlastní, a zároveň dostanete kontakt na mě osobně. Informování o zahájení a ukončení vyjížďky a fotografie z jejího průběhu posílejte přednostně přes danou skupinu, případně prostřednictvím osobní zprávy.

 

 

Akutní a důležité záležitosti, zejména které nastanou během vaší vyjížďky, můžete řešit telefonicky na tel. 605 556 524. Respektujte ale prosím, že nejsem schopen vždy odpovědět ihned a někdy mohu být z pracovních důvodů nedostupný, případně budu dost možná na svém vlastním tréninku nebo závodě a nemusím vaši snahu o kontakt zaregistrovat nebo mít možnost odpovědi. Pokud se mi nedovoláte, poraďte si v duchu fair play.

Dotazy, na které Vám stačí odpověď do 24 hodin, posílejte emailem na adresu Radomir.Cizek@seznam.cz, na můj messenger, whatsapp nebo zprávou pro FB stránku ULTRABIKECZ (www.facebook.com/ultrabikecz). Budu se snažit odpovědět nejpozději ten den do půlnoci, pouze v případě, že budu na vícedenním výletu bez přístupu k počítači to může trvat trochu déle, resp. na odkladné záležitosti odpovím až po návratu.

 

 

VÍCENÁSOBNÉ REGISTRACE

Ocením, pokud budete prostřednictvím jednotného formuláře provádět více registrací naráz . Ideálně si odzkoušejte „první vyjížďku zdarma“, a pokud se Vám bude trasa a celý koncept seriálu Solo Challenge Cup líbit, bude vás to bavit a zjistíte, jak vše funguje, promyslete si, jaké další vyjížďky vám připadají nejzajímavější a budu potěšený, když využijete akci 3+1 vyjížďka zdarma a na jednu registraci uskutečníte rovnou 4 vyjížďky. Ušetříte mi tím spoustu času se zpracováním Vaší registrace.

 

 

ZAPISOVÁNÍ VÝSLEDKŮ A PRŮBĚŽNÉHO POŘADÍ VÝSLEDKOVÝCH LISTIN

Váš výsledný čas se budu snažit vždy zpracovat a zapsat nejpozději do 3 dnů po obdržení záznamu o projetí trasy.

Započítávání bodů za jednotlivé vyjížďky a do celkového pořadí budu provádět vždy po konci kalendářního měsíce a předpokládám, že mi zabere několik dní. I zde prosím buďte trpěliví.

Díky za přečtení a těším se na bezproblémovou spolupráci!