KARPATSKÁ HŘEBENOVKA 19./20.6.

VYJÍŽĎKA „KARPATSKÁ HŘEBENOVKA“ S HROMADNÝM STARTEM

Vyjížďka „Karpatská hřebenovka“ bude mít v roce 2020 dva termíny s hromadným startem, a to v pátek 19.6. v cca 17.30 z Vendryně u Třince (od Obecního úřadu) a v sobotu 20.6. v 9.00 ze Strážnice (od Skalické brány). Zájemci o nocleh a setkání s ostatními účastníky v předvečer vyjížďky budou mít možnost v kempu Strážnice (více na https://www.camp-straznice.cz/ ).

Průběh vyjížďky a počínání všech účastníků bude možné sdílet prostřednictvím skupiny v aplikaci WhatsApp, přes kterou budou účastníci povinni informovat ostatní o své aktuální poloze, resp. po dosažení několika pořadatelem stanovených bodů trasy.

Maximální počet účastníků je pro každý z obou termínů 20 osob.

Registrace: Na vyjížďku s hromadným startem je nutné vyplnit registrační formulář pro vyjížďky s hromadným startem a uhradit startovné ve výši 300 Kč. Není na ni možné uplatnit akci „první registrace zdarma“, ani akci „každá čtvrtá zdarma“.

Platba: Startovné posílejte nejpozději do 5 dnů od obdržení výzvy k platbě na bankovní účet: 670100-2216784675/6210. Do zprávy pro příjemce uveďte STARTOVNÉ KARPATSKÁ HŘEBENOVKA HROM. START a své jméno a příjmení (u párů stačí osoby, která prováděla registraci, např. STARTOVNÉ KARPATSKÁ HŘEBENOVKA HROM. START PETR NOVÁK)

Výsledková listina: Obě vyjížďky s hromadným startem budou mít své vlastní výsledkové listiny, ovšem možnost získat některou z cen náleží účastníkům na předních místech až po skončení seriálu SOLO CHALLENGE CUP (31.10.), s jejichž účastníky mají účastníci hromadné vyjížďky společnou listinu finišerů, a až na jejím základě se přidělují slevy na startovném na hromadné akce pořádané v roce 2021.

Seznam účastníků:

z Třince:

  1. Radomír Čížek

ze Strážnice: