JES300: DO NEJTĚŽŠÍCH KOPCŮ JESENÍKŮ

„JES300: DO NEJTĚŽŠÍCH KOPCŮ JESENÍKŮ“ ZÁVOD S HROMADNÝM STARTEM

Vyjížďka „JES300: Do nejtěžších kopců Jeseníků“ bude mít v roce 2020 termín závodu s hromadným startem, a to v sobotu 18.7. v 8.00 z autokempu Na Krásném u Šumperku, kde také proběhne večer před startem nepovinné setkání účastníků, a kde bude možné i večer před startem přenocovat ve vlastních stanech. Ubytování si platí každý účastník sám na místě a není zahrnuto v ceně startovného. Více informací k možnostem ubytování a příjezdu na místo na www.nakrasnem.cz.

Průběh vyjížďky a počínání všech účastníků bude možné sdílet prostřednictvím skupiny v aplikaci WhatsApp, přes kterou budou účastníci povinni informovat ostatní o své aktuální poloze, resp. po dosažení několika pořadatelem stanovených bodů trasy.

Maximální počet účastníků je 30.

Registrace: Na vyjížďku s hromadným startem je nutné vyplnit registrační formulář pro vyjížďky s hromadným startem a uhradit startovné ve výši 300 Kč. Není na ni možné uplatnit akci „první registrace zdarma“, ani akci „každá čtvrtá zdarma“.

Platba: Startovné posílejte nejpozději do 5 dnů od obdržení výzvy k platbě na bankovní účet: 670100-2216784675/6210. Do zprávy pro příjemce uveďte STARTOVNÉ JES300 HROM. START a své jméno a příjmení (u párů stačí osoby, která prováděla registraci, např. STARTOVNÉ JES300 HROM. START PETR NOVÁK)

Výsledková listina: Hromadně absolvované vyjížďky budou mít své vlastní výsledkové listiny, ovšem možnost získat některou z cen náleží účastníkům na předních místech až po skončení seriálu SOLO CHALLENGE CUP (31.10.), s jejichž účastníky mají účastníci hromadné vyjížďky společnou listinu finišerů, a až na jejím základě se přidělují slevy na startovném na hromadné akce pořádané v roce 2021.

Seznam účastníků:

  1. Radomír Čížek
  2. Petr Suchánek
  3. Tomáš Vajdiak
  4. Zdeněk Holubec
  5. Brendan Bignell
  6. Petr Kučera

Přidejte se!