HLEDÁM PARŤÁKA/VYZYVATELE

HLEDÁM PARŤÁKA/VYZYVATELE

Prostřednictvím této sekce se můžete podívat, kdo se v jakých termínech předběžné chystá na jednotlivé vyjížďky, a naopak sami se podělit o svůj plánovaný termín Vaši vyjížďky, máte-li zájem o společníka.

Termín absolvování vyjížděk je samozřejmě libovolný a nezávazný, pokud už ale dopředu zhruba víte, kdy zhruba chcete danou trasu projet, a rádi byste ji absolvovali s někým dalším, uveďte v registračním formuláři konkrétní termín, více možných termínů, nebo období, kdy se na ni chystáte, a třeba se k Vám někdo připojí – ať už jako regulérní parťák, se kterým projedete celou trasu společně, nebo jako vyzyvatel, se kterým budete buď závodit, nebo jen jako další borec, se kterým budete svou vyjížďku prožívat a sdílet dojmy přes whatsAppovou skupinu. Čím dříve předem mi svůj přesný termín ohlásíte, tím větší je šance, že se k vám někdo připojí…

Každá vyjížďka, o kterou již někdo projevil zájem, má již vytvořenou WA skupinu. Stačí se tedy pouze registrovat přes formulář, uvést, které trasy chcete letos projet, a následně budete i vy do skupiny přidáni, díky čemuž si můžete nejen projít dojmy a fotky vašich předchůdců, ale také se jejím prostřednictvím můžete domluvit na společném absolvování vyjížďky s dalšími zájemci, kteří se na trasu teprve chystají.

Po absolvování vyjížďky můžete samozřejmě skupinu opustit, a nebo v ní naopak zůstat a sledovat, jak se daří ostatním, případně je lehce podpořit nebo jim dát pár užitečných rad a tipů.

Pokud ještě nemáte WhatsApp stáhnutý, doporučuji tak učinit, protože právě společný prožitek má být jednou z hlavních přidaných hodnot seriálu Solo Challenge Cup oproti klasickým vlastním vyjížďkám, kde si trasu volíte sami.

Pokud nechcete být zařazeni se svým předběžným termínem na tuto nástěnku, nebo nechcete být členy dané WA skupiny, uveďte to, prosím, při registraci ve „zprávě pro pořadatele“.

 

 

AKTUÁLNÍ ZÁJEMCI A JEJICH PŘEDBĚŽNÉ TERMÍNY/OBDOBÍ:

Sólo 24/12 hodinovka – 25.9. Jan Kunc

Sprint napříč ČR – 18.6. až 5.7. Martin Jasinski, 10.7. Filip Kaufmann a Jan Vaňátka

EuroPeaks Rakousko – 2.8. Ondřej Ženka