ČESKÁ FAJFKA 4.-6.7.

VYJÍŽĎKA „ČESKÁ FAJFKA“ S HROMADNÝM STARTEM

Vyjížďka „Česká fajfka“ bude mít v roce 2020 termín s hromadným startem, a to v sobotu 4.7. v 9.00 v Babylonu (autokemp Babylon). V případě rychlého vyčerpání kapacity může být ještě dodatečně zorganizován druhý hromadný start, a to v úterý 7.7. v 9.00 ve Vidnavě (cyklokemp Černý potok), už ale bez osobní účasti pořadatele.

Průběh vyjížďky a počínání všech účastníků bude možné sdílet prostřednictvím skupiny v aplikaci WhatsApp, přes kterou budou účastníci povinni informovat ostatní o své aktuální poloze, resp. po dosažení několika pořadatelem stanovených bodů trasy.

Maximální počet účastníků je 30.

Registrace: Na vyjížďku s hromadným startem je nutné vyplnit registrační formulář pro vyjížďky s hromadným startem a uhradit startovné ve výši 300 Kč. Není na ni možné uplatnit akci „první registrace zdarma“, ani akci „každá čtvrtá zdarma“.

Platba: Startovné posílejte nejpozději do 5 dnů od obdržení výzvy k platbě na bankovní účet: 670100-2216784675/6210. Do zprávy pro příjemce uveďte STARTOVNÉ ČESKÁ FAJFKA HROM. START a své jméno a příjmení (u párů stačí osoby, která prováděla registraci, např. STARTOVNÉ ČESKÁ FAJFKA HROM. START PETR NOVÁK)

Výsledková listina: Hromadně absolvované vyjížďky budou mít své vlastní výsledkové listiny, ovšem možnost získat některou z cen náleží účastníkům na předních místech až po skončení seriálu SOLO CHALLENGE CUP (31.10.), s jejichž účastníky mají účastníci hromadné vyjížďky společnou listinu finišerů, a až na jejím základě se přidělují slevy na startovném na hromadné akce pořádané v roce 2021.

Seznam účastníků: